Calendar sportiv saptamanal

Activități perioada 29 martie 4 aprilie 2017

Activități perioada 29 martie 4 aprilie 2017

Principalele activităţi/acţiuni ce au loc în perioada 29 martie – 4 aprilie 2017  ...

Activități perioada 20 – 26 martie 2017

Activități perioada 20 – 26 martie 2017

Principalele activităţi/acţiuni ce au loc în perioada 20 – 26 martie 2017  ...

Volei f : ACS Penicilina Iași – CS Dinamo București (tur 2/3)

Volei f : ACS Penicilina Iași – CS Dinamo București (tur 2/3)

 ...

Program competitional 23 – 30 mai 2013

Program competitional 23 – 30 mai 2013

1. Campionat Naţional seniori tir sportiv 25 – 26 mai 2013, ora 10, Poligon Omega Tehnoton Iaşi, judeţ 2. Cupa Micului As tenis 25 – 31 mai 2013, ora 8, Arena Giglio Iaşi, local 3. Master „Ieşean” darts 26... 

Program competitional 16 – 23 mai 2013

Program competitional 16 – 23 mai 2013

1. Campionat Naţional, zonă atletism copii 1, 2, 3 (m+f) 18 mai 2013, ora 9.00, Stadion „Emil Alexandrescu” Iaşi, interjudeţ 2. Festivalul Ieşean de minihandbal handbal 18 – 19 mai... 

Program competitional 9 – 16 mai 2013

Program competitional 9 – 16 mai 2013

1. Finală Campionat Naţional seniori Vovinem Viet Vo Dao (luptă masculin tehnică masculin + feminin) 10 mai 2013, ora 10, sala de sport a Şc. G. Călinescu Iaşi, interjudeţ 2. Finală Cupa României... 

Program competitional 18 – 24 aprilie 2013

Program competitional 18 – 24 aprilie 2013

Sportul de performanţă A. Campionate naţionale – etape locale şi judeţene ŞAH, Campionat Mondial de Şah pentru amatori 22 – 23 aprilie, ora 9 – 21, Sala Palas Mall CANOTAJ, etapa judeţ Campionat... 

Program competitional 11 – 17 aprilie 2013

Program competitional 11 – 17 aprilie 2013

Sportul de performanţă A. Campionate naţionale – etape locale şi judeţene GIMNASTICĂ RITMICĂ, Mica Gimnastă 13 aprilie, ora 10, Sala „Anghel Saligny” B. Alte competiţii BASCHET, Cupa Primăverii 12... 

Program competitional 24 – 30 ianuarie 2013

Program competitional 24 – 30 ianuarie 2013

P.1. Sportul de performanţă A. Campionate naţionale – etape locale şi judeţene ATLETISM, Campionat Naţional sală, etapă judeţ 26 ianuarie, orele 10.00, Sala Grădinari Juniori I, m + f JUDO,... 

Program competitional 24 – 30 mai 2012

Program competitional 24 – 30 mai 2012

P.1. Sportul de performanţă A. Campionate naţionale – etape locale şi judeţene GIMNASTICĂ RITMICĂ, Campionat Naţional Şcolar, echipe, individual compus şi ansambluri 26 mai, orele 9.00 –...